Головна

Статті

         
Статті
Таємниці загублених міст-2

Скільки ще чекає нас відкриттів, здавалося б, на вздовж і впоперек вивченій планеті? Нещодавно було виявлене чергове мертве місто, що століттями ховалося серед джунглів Амазонки. Потрапити туди надзвичайно важко, тому його загадки залишаються нерозкритими. А поки сайт 101 кілометра в Луцьку розповість про вже достатньо вивчені стародавні міста, які, тим не менш, залишили чимало запитань.

25.12.2013

Статті
Таємниці загублених міст-1

Час від часу вчений світ і громадськість хвилюють повідомлення про стародавні знахідки, що свідчать про надзвичайно високий рівень науки, культури і технологій стародавніх жителів планети. Більшість з них наводять на думку – а чи правдиву історію викладають у наших школах? Металеві гвинтики і ланцюжки у покладах вугілля, кришталеві черепи, які і сьогодні непросто виготовити, сліди взуття, застиглі в скам'янілому піску, зображення одомашнених динозаврів, навігаційні карти з нанесеною на них Антарктидою з її річками, озерами, гірськими хребтами... Що це – майстерна фальсифікація чи все ж реальні артефакти?

21.12.2013

Статті
На чому можна заощадити в Європі

Жага до подорожей у більшості наших співгромадян так і залишається нереалізованою – надто дорого для українських гаманців обходяться закордонні поїздки. Але чи так це насправді? З цією усталеною думкою багато хто готовий посперечатися – виявляється, маючи мінімум грошей і максимум бажання, можна цілком непогано провести час у деяких сусідніх країнах. На сторінках сайту 101 кілометра в Луцьку ми дамо вам деякі підказки, як це можна зробити.

19.12.2013

Статті
Чудеса природи, яким загрожує зникнення

Завзяті мандрівники намагаються потрапити в незвичайні і важкодоступні регіони, часто ігноруючи популярні туристичні маршрути. А дарма – деякі з них можуть просто зникнути з лиця Землі, причому в найближчому майбутньому. На сайті 101 кілометра в Луцьку ми розповімо, куди варто поїхати в першу чергу, щоб власними очима побачити ті місця, які, можливо, наші нащадки вже не застануть.

17.12.2013

Статті
Незвичайні місця для проживання

Людям властиво звикати до обставин, які їх оточують. З часом ми починаємо спокійно і навіть байдуже ставитися до того, що спочатку викликало захоплення – будь то вид з вікна на Ейфелеву вежу, власний басейн у Луцьку або ананаси, які ростуть на городі. Де б не опинилась людина, зазвичай вона знаходить способи влаштуватися з більш-менш нормальним комфортом. Але часом залишається лише здогадуватися, чим керувався першопоселенець, вибираючи для свого житла, прямо скажемо, ну дуже нестандартні місця.

28.11.2013

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика