Головна

Статті

Що відзначаємо в червні

1 червня - День захисту дітей;
4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії;
5 червня - Всесвітній день навколишнього середовища;
6 червня - День журналіста;
7 червня - День працівників водного господарства (в 2015 році);
7 червня - День працівників місцевої промисловості (в 2015 році);
8 червня - Всесвітній день океанів;
14 червня - День працівників легкої промисловості (в 2015 році);
14 червня - Всесвітній день донора;
17 червня - Всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою;
20 червня - Всесвітній день біженців;
21 червня - День медичного працівника (в 2015 році);
22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні;
23 червня - День державної служби ООН;
23 червня - День державної служби України;
25 червня - День митної служби України;
26 червня - Міжнародний день ООН у підтримку жертв катувань;
26 червня - Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу;
28 червня - День Конституції України;
28 червня - День молоді (в 2015 році).

Ну, ось і настало літо! Пора відпусток, свіжих ягід і фруктів, сезон розваг у Луцьку, нових планів і надій. Ми сповнені оптимізму, але вже трохи втомилися від роботи і мріємо про відпочинок. Але найбільше чекають червня школярі – починаються довгоочікувані канікули. Не дивно, що найперше свято місяця присвячений саме дітям.

День захисту дітей

Вперше свято відзначалося в 1950 році, а в Україні було започатковане лише у 1998-му. В цей день для підростаючого покоління влаштовуються різні розважальні заходи, а дорослим він повинен нагадати про дотримання прав дитини. Ніхто не стане сперечатися: щасливе дитинство – запорука успішного життя в майбутньому. Даруючи тепло і турботу дітям сьогодні, в подальшому ми отримаємо благополучне і гуманне суспільство.

День захисту дітей всього світу

Свята Трійця

Святкується на п’ятдесятий день після Великодня, тому ще називається П'ятидесятницею. Найчастіше Трійця припадає на одну з червневих неділь.

В цей день віруючі згадують зішесття Святого Духа у вигляді язиків полум'я на апостолів Христа, який дав їм здатність розмовляти різними мовами, щоб нести істинну віру всім народам; як вогонь, очищати і зігрівати душі і обпалювати гріхи. Саме тоді людству відкрилося вчення Спасителя про Триєдиного Бога – Отця, Сина і Пресвятого Духа. Тоді ж близько трьох тисяч людей прийняли хрещення, тому Трійця вважається днем зародження Церкви Христової.

На П'ятидесятницю прийнято прикрашати будинки і храми квітами і зеленими гілочками дерев, що дало святу ще одну – народну – назву «зелені Святки». Згідно з повір'ями, цілий тиждень перед Трійцею біля водойм можна зустріти русалок, які чекають довірливих подорожніх, тому строго заборонялося купатися і гуляти біля річок і озер. Але любителі поплавати можуть спокійно відвідувати басейн у Луцьку – як правило, там русалок поки ніхто не помічав. А з настанням святкової неділі дівчата поспішали до річок з вінками, щоб поворожити про майбутнє заміжжя.

День скорботи в пам'ять про жертв війни в Україні

22 червня щорічно відзначається річниця вторгнення Німеччини на територію СРСР. Українська земля першою прийняла удар ворога, першою омилася кров'ю, втративши своїх синів і дочок. В цей день ми зобов'язані згадати їх жертовність, віддати данину втратам і непомірному героїзму у тій війні.

День Конституції

28 червня 1996 року після цілої ночі роботи депутати Верховної ради прийняли першу в незалежній Україні Конституцію. Після цього Головна книга держави не раз піддавалася критиці, в неї вносилися поправки, тим не менше, основні її положення залишилися незмінними, захищаючи права і свободи громадян, мову і суверенітет. На жаль, багато пунктів нинішньої Конституції часто порушуються або не виконуються, але, будемо сподіватися, це справа тимчасова. Нам же залишається придумати, як краще провести цей день, адже за законом він є вихідним.

День молоді

В останню неділю червня ми ще з 1958 року відзначаємо День молоді. Традиційно свято супроводжується розважальними заходами, концертами, фестивалями, масовими гуляннями та феєрверками.

До цього дня приурочується нагородження премією Кабінету Міністрів молодих спортсменів, військовиків, робітників, учених за особисті досягнення, героїзм, мужність і внесок у розвиток України.

День молоді

Слід зазначити, що в нашій країні молоддю вважаються громадяни віком від 18 до 35 років, а це близько 22% населення. Але вік – не обов'язкова умова, щоб відчувати себе молодим, головне - не старіти душею, як кажуть класики.

Відзначати цей день можна, як душа забажає – на гамірних дискотеках, в сауні Луцька, на природі чи в ресторані, головне не переборщити зі спиртним.

І не забудьте в червні привітати з професійним святом знайомих працівників водного господарства, місцевої та легкої промисловості, журналістів, медпрацівників, донорів, митників і держслужбовців.

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика