Головна

Статті

         
Статті
Що подарувати тестю на день народження

Треба вибрати подарунок на день народження тестеві? Звичайно все індивідуально, враховуйте вік, інтереси і хобі батька вашої дружини, а ми підготували декілька цікавих класичних пропозицій.

04.06.2020

Статті
Що подарувати мамі на день народження

Насправді батьки не чекають від своїх дітей подарунків, головне це проявити турботу і увагу. Але, крім приємних і ніжних слів, хочеться зробити іменинниці пам'ятний і оригінальний презент. Тому майже щороку треба думати, що подарувати мамі на день народження цього разу!

15.04.2020

Статті
Вибираємо подарунок тещі на день народження

Як на мене, вибрати подарунок для тещі нелегко. В першу чергу рекомендуємо подумати, які у вас з стосунки з мамою дружини, що у неї з почуттям гумору, скільки років виповнюється, скільки років знайомі. Ось від таких даних ми і будемо відштовхуватися.

29.01.2020

Статті
Що подарувати жінкам на 8 березня?

17.01.2020

Статті
Що подарувати татові на день народження

Якщо не можете вирішити, що подарувати батькові на день народження, то почніть згадувати його особисті захоплення. Всі люди різні, тому тут ми озвучимо найбільш «універсальні» поради.

23.11.2019

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика