Головна

Статті

         
Статті
Що подарувати чоловікові на день народження

Не знаєте, що подарувати чоловікові на день народження? Можливо наша добірка прийде вам на допомогу!? Ми зібрали всі цікаві ідеї Інтернету в одному місці!

10.09.2020

Статті
Подарунок бабусі на день народження

Хто не хоче зробити класний особливий пам'ятний подарунок близькій людині?! Сьогодні дійшла черга до наших улюблених бабусь! Відзначимо головне, що дарувати гроші такій іменинниці точно не варто! Розглянемо кілька цікавих варіантів для подарунка.

02.08.2020

Статті
Що подарувати тестю на день народження

Треба вибрати подарунок на день народження тестеві? Звичайно все індивідуально, враховуйте вік, інтереси і хобі батька вашої дружини, а ми підготували декілька цікавих класичних пропозицій.

04.06.2020

Статті
Що подарувати мамі на день народження

Насправді батьки не чекають від своїх дітей подарунків, головне це проявити турботу і увагу. Але, крім приємних і ніжних слів, хочеться зробити іменинниці пам'ятний і оригінальний презент. Тому майже щороку треба думати, що подарувати мамі на день народження цього разу!

15.04.2020

Статті
Вибираємо подарунок тещі на день народження

Як на мене, вибрати подарунок для тещі нелегко. В першу чергу рекомендуємо подумати, які у вас з стосунки з мамою дружини, що у неї з почуттям гумору, скільки років виповнюється, скільки років знайомі. Ось від таких даних ми і будемо відштовхуватися.

29.01.2020

Сторінки

 


ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2021 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика