Головна

Статті

Що цікавого в Німеччині

Подорожі - це розширення кругозору, позитивні емоції і маса задоволення! Напевно, немає такої країни, в якій не знайдеться захоплюючих пейзажів і цікавих історичних локацій. Сьогодні ми підготували для вас невелику статтю про кілька видатних місць в Німеччині для туристів. До речі, перед поїздкою рекомендуємо записатися на курси німецької мови онлайн. Особливо, якщо ваша мета не просто відпочинок, а навчання або робота. До речі, німецький вивчити набагато легше, ніж англійську!

Можливо хтось здивується, але Німеччину щорічно відвідують мільйони туристів і тут є все: від середньовічних замків і архітектурних споруд, до оздоровчих джерел, гірськолижних курортів і навіть пляжів на узбережжі Балтійського моря. Отже, що варто подивитися, якщо вирішили з'їздити в гості до німців!

Кельнський собор

Кельнський собор

Вже з назви ясно, що знаходиться він в місті Кельн. Якщо любите готичну архітектуру і органну музику, то ви просто зобов'язані побувати тут. Дана споруда має багату історію. Її будівництво почалося в 1248 році і було завершено лише в 1880.

За величиною цей готичний собор займає третє місце в світі. Одна з його головних прикрас - дві 157-ти метрові вежі. При бажанні можна забратися на самий верх і насолодитися місцевими краєвидами!

Музейний острів Берліна

Музейний острів Берліна

У столиці Німеччини дуже багато цікавих місць для туристів. Отже тут є можливість "зависнути" навіть на всю відпустку. Варто сказати, що попереднє вивчення німецької мови онлайн може принести чималу користь. Наприклад, допоможе зняти самостійно квартиру або хостел і заощадити кошти на проживанні (готель обійдеться значно дорожче).

Вищезазначена локація розташована на маленькому острові Шпрееінзель. Тут зібрані відразу п'ять музеїв. Причому вони були створені в різний час!

  1. Старий музей. У ньому можна побачити експозиції мистецтва Стародавнього Риму і Греції.
  2. Музей Боде. Присвячений старовинним монетам і предметам візантійської епохи.
  3. Пергамський музей. Відомий експонатами древньої монументальної архітектури. Тут можете побачити Фриз з Мшатти, Пергамський вівтар, Ворота Іштар і багато іншого.
  4. Стара національна галерея. Це місце притягує до себе любителів живопису.
  5. Новий музей. Став продовженням Старого. А ще сюди переїхав Єгипетський музей, зі своєю колекцією папірусів. 

Туристи можуть купити комплексний квиток, що дає можливість відвідати відразу всі музеї, при цьому дітям до 18 років вхід безкоштовний!

Водоспад Тріберг

Чорний ліс

Якщо полюбляєте природу і шукаєте шикарні пейзажі для селфі, то це місце саме для вас. Знаходиться воно в регіоні Шварцвальд (на півдні Німеччини). Своєю назвою ця локація зобов'язана густим, високим смерекам, зростаючим тут у великій кількості. Але, всередині лісу ховаються глибокі озера, красиві водоспади, старовинні валуни.

Зараз чорний ліс уже не є шматочком дикої природи. Тут можна знайти парк розваг, гірськолижний курорт, будиночки для комфортного відпочинку.

Насправді в Німеччині кілька десятків цікавих локацій. І кожна з них по-своєму унікальна! Будь-який, поважаючий себе турист, обов'язково хоч раз повинен відвідати цю дивовижну європейську країну. А німецька мова онлайн допоможе завчасно підготуватися до поїздки, щоб "залишатися на одній хвилі" з місцевими жителями.

 


ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2022 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика