Головна

Про нас

Молодіжний відпочинокТури вихідного дняБізнес-зустрічіСвяткові заходиСімейний відпочинокДитячий відпочинокМальчишникСвяткування дня народження в Луцьку в 101км

Відвідайте комплекс

Завантажити презентацію!

Запрошуємо Вас відвідати комплекс розваг і відпочинку в Західній Україні -. Зручне розташування на 101 км. траси Устилуг - Київ як найкраще підходить для відпочинку в довгій дорозі за кордон або додому. Ми будемо раді прийняти Вас у будь-який час і оповити теплом і затишком. Вашому буденному життю можна перевести подих і отримати насолоду для душі і тіла. Повний комплекс розваг і відпочинку, причому, на всі випадки життя. Хочете приємно вразити своїх рідних? Кращого способу навіть не шукайте. Це чи не єдине місце, де затишно всім, і малятам, і дорослим. Басейн, дитячий майданчик, тенісний корт, інші спортивні розваги. Нудьга тут не живе однозначно, а от Ваша сім`я може пожити, і не один день, тому що - це і житловий будинок з двох спалень і кабінету. Тут створено атмосферу затишного приміщення, і якщо Вам хочеться весь світ привести до маленького, затишного острівця любові і сімейного щастя - завітайте до.

 

 

 

 
 

 


ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2022 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика