Головна

Тури вихідного дня

Молодіжний відпочинокБізнес-зустрічіСвяткові заходиСімейний відпочинокДитячий відпочинокМальчишникСвяткування дня народження в Луцьку в 101км

Тури вихідного дня – прекрасна можливість з користю провести вихідні дні

Тяга до подорожей властива багатьом, можливо, так дає про себе знати кров наших предків-кочівників. Але от проблема – вільно переміщатися планетою далеко не кожен може собі дозволити. Причин достатньо: кордони між державами, нестабільна ситуація і війни в регіонах, значні фінансові витрати. Будемо сподіватися, що коли-небудь ці грані зникнуть, ну, а поки можна скористатися турами вихідного дня в Луцьк, Львів, Київ і в будь-яке інше місто рідної країни. По-перше, такі поїздки розраховані на короткий час, по-друге, доступні навіть студентам, по-третє, інформативні і цікаві.

Що пропонують тури вихідного дня на Західній Україні

Сучасний український туристичний сервіс надає великий вибір таких екскурсій. Їх так багато, що ми зупинимося тільки на турах вихідного дня по Заходу України. Відразу відзначимо, що поїздки можуть бути одно-і багатоденними, орієнтованими на знайомство з містом, місцем або цілим регіоном, тематичними і подієвими. Їх мета – в рамках короткого часу показати туристам основні визначні пам`ятки і природні особливості різних куточків країни, а також побут, історію і традиції місцевих жителів.

Різні туроператори, щоб відрізнятися серед конкурентів, вигадують привабливі назви для своїх екскурсій, але більшість з них дотримується певних зручних і максимально пізнавальних маршрутів. Щоб не плутатися в найменуваннях, поговоримо про найбільш цікаві місця, які побачать мандрівники.

  • Карпати. Мандрівники познайомляться зі звичаями і культурою гуцулів, їх храмами та музеями, включаючи будинок-музей і село Криворівню, де знімався фільм «Тіні забутих предків», а також музей побуту та музичних інструментів у Верховині. Відвідають каскадний водоспад в Яремче, подивляться панораму Чорногірського хребта в Буковелі і спробують дивовижне живе пиво «Верховина».
Тури вихідного дня у Карпати
  • Тури по Закарпаттю. Екскурсії в Ужгороді та Мукачеві з відвідуванням замків і музеїв. Навесні Ужгород перетворюється на маленьку Японію, вражаючи сотнями квітучих сакур. Незабутнє враження залишає Долина нарцисів – дикі квіти килимом покривають величезні площі, п`янять красою і ароматом. Також в поїздки включають гарний карпатський водоспад Шипіт і високогірне озеро Синевир, колоритне село Колочава і «Селиську сироварню» в Нижньому Селищі, місто Хуст і маленьке село Ділове, в якому знаходиться географічний центр Європи.
  • Історична Волинь. Поїздка з зупинками у стародавніх містах Володимирі-Волинському та Луцьку, Острозі та Новоград-Волинському, відвідування Луцького і Острозького замків, Татарської вежі, Зимненського монастиря, національного парку «Шацькі озера», Біловезької пущі. Також існують окремі тури вихідного дня по Західній Україні, що показують красу волинського Полісся з катанням на сільських возах і «поліському трамваї» - найдовшій вузькоколійці Європи, відвідуванням Оконських джерел, озер, древніх городищ і заповідників.
  • Чернівці. Знайомство з «українським Парижем», його історією, вулицями і площами, культовими та культурними спорудами, архітектурними ансамблями, вражаючими своєю різноманітністю.
  • Луцьк. Тури вихідного дня в Луцьк включають автобусну екскурсію містом, відвідання замку Любарта, Музею дзвонів, Єзуїтського колегіуму, костелу Св. Петра і Павла та Кафедрального собору Святої Трійці, художнього музею та Драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка, центрального парку ім. Лесі Українки і будинку Косачів. Якщо тур вихідного дня до Луцька розрахований на кілька днів, варто подивитися на приватний «будинок з химерами», прогулятися красивим проспектом Волі і музеєм-скансеном в Рокинях.
Тури вихідного дня в Луцьк
  • Львів. Туристам пропонується здійснити пішу прогулянку вуличками Старого міста, відкриваючи таємниці та особливості Львова Середніх віків. Тут можна побачити Єзуїтський колегіум, в якому навчався Богдан Хмельницький; Успенську церкву, при якій свої книги друкував Іван Федоров; площу Ринок, яка виникла ще в 14 столітті; єврейський і вірменський квартали; підземелля, храми і собори. Також в програму часто включені екскурсії Замковою горою, знаменитим Личаківським цвинтарем, на якому покояться останки багатьох видатних особистостей, відвідування Музею пивоваріння, дегустація чудової львівської кави та багато іншого. 
  • Почаїв. Екскурсія в Почаїв і Кременець, а також обов`язкове відвідування Почаївської Лаври, Свято-Духівського монастиря-скиту, Чернецького кладовища і джерела Святої Анни.

Крім того, існують екскурсії замками України, більшість з яких розташовані у західному регіоні, або озерами, в яких можна скупатися і порибалити. Є тури, приурочені до місцевих фестивалів і свят, або орієнтовані на екстрим і активний відпочинок. Можна вирушити в поїздку, яка розписана по хвилинах, або надає достатньо часу для самостійних прогулянок. Благо, вибір величезний і задовольнить будь-які запити.

Наша Україна прекрасна і загадкова, а життя таке коротке - згадайте про це, коли будете планувати наступні вихідні.

Завантажити презентацію!

 


ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2022 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика