Головна

Правила поведінки у комплексі

Шановні відвідувачі, мета наших правил – створення найбільш безпечних, оптимально комфортних умов для відпочинку в комплексі та підтримання дружелюбної і доброзичливої атмосфери.

Адміністрація комплексу має право відмовити у вході в заклад особам, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, ступінь якого керівництво комплексу визначає на власний розсуд, мають неохайний вигляд, (адміністрація комплексу залишає за собою право оцінювати відповідність зовнішнього вигляду відвідувачів відповідно до формату закладу. Виняток становлять тематичні вечірки, на яких допускається даний Dress code).

Якщо ви виглядаєте молодше свого віку – надайте документ, який засвідчить ваш вік (паспорт, водійські права та ін.). Керівництво закладу залишає за собою право заборонити клієнтові вхід без пояснення причин.

Відвідувачі комплексу та їхні особисті речі можуть бути оглянуті адміністрацією закладу з метою забезпечення безпеки відвідувачів комплексу. У разі відмови пройти цю процедуру адміністрація має право відмовити в доступі в комплекс.

У приміщенні комплексу забороняється: палити, крім спеціально відведених для цього місць, приносити з собою спиртні напої, продукти харчування, колючі, ріжучі предмети, наркотичні засоби, вогнепальну зброю, вибухові речовини та пристрої, спецзасоби, самостійно використовувати музичну та інше обладнання комплексу, входити на території, які призначені для службового користування.

Якщо поведінка відвідувача перешкоджатиме роботі персоналу чи відпочинку інших відвідувачів, він буде змушений покинути заклад. Також керівництво закладу залишає за собою право відмовити такому клієнтові у подальшому відвідуванні комплексу PARK HOTEL 101 km.

Відвідувачі мають можливість попередньо зарезервувати окремі приміщення закладу, вартість яких встановлюється адміністрацією закладу. У разі, якщо зарезервовані приміщення не були зайняті відвідувачами в обумовлений термін, адміністрація має право надати їх іншим гостям.

Адміністрація закладу не несе відповідальності за гроші та цінні речі, які були залишені у одязі, сумках, пакетах та ін.

За розбитий посуд, пошкодження майна та порушення санітарних норм стягується плата, розмір якої визначається керівництвом комплексу.

Вхід з тваринами – заборонений.

Будь-яка несанкціонована торгівля на території комплексу – заборонена.

Відвідуючи комплекс, ви погоджуєтеся брати участь у можливій фото- і відеозйомці, заходу в якості відвідувача і дозволяєте комплексу використовувати фото-, відео- і аудіо-записи з вашою участю будь-яким способом (розміщення у соціальних мережах комплексу, веб-сайті і т.д.).

Ми завжди раді допомогти і готові відповісти на ваші запитання.

З повагою, Керівництво PARK HOTEL 101 km

 


ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2022 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика