Головна

Статті

         
Статті
Що відзначаємо в листопаді

Листопад можна порівняти з пізнім вечором, часом тиші і відходу до сну. Дні стали помітно коротшими, дерева давно скинули листя і застигли в напівдрімоті, ранкові заморозки нагадують про наближення зими, а діти з нетерпінням чекають першого снігу. І нехай природа засинає, ми ж будемо готуватися до чергових свят!

03.11.2014

Статті
Що відзначаємо в жовтні

Жовтень – осінь золота! Наближаються холоди, але ще дарує погода кілька теплих днів, які в народі називають «Бабиним літом». Може, не дарма саме в перший день жовтня відзначається свято людей похилого віку.

20.10.2014

Статті
Що відзначаємо у вересні

Вересень закономірно асоціюється з початком навчального року і продовженням робочого після літніх відпусток. Водночас перший осінній місяць по праву вважається оксамитовим сезоном, адже поїздка на море у вересні порадує нітрохи не менше, ніж у жаркому серпні. Але якщо ваша заслужена відпустка вже відбулася, не варто засмучуватися, адже і відпочинок в Луцьку подарує чимало приємних моментів.

09.10.2014

Статті
Що відзначаємо в серпні

Серпень, яким би сонячним він не був, вже мимоволі натякає нам про наближення осені. Пустіють поля, даруючи щедрі врожаї, достигають яблука і груші, ночі стають холоднішими і довшими. Але літо ще не закінчилося – попереду у нас маса свят і приводів для розваг у Луцьку!

26.09.2014

Статті
Що відзначаємо в липні

Липень – маківка літа, найбільш спекотний і лінивий місяць у році. Час вітамінів, відпусток, фестивалів та різноманітних розваг у Луцьку та інших містах України. А ось календарних дат у липні не так вже й багато, але, тим не менш, про деякі з них ми вам нагадаємо.

22.09.2014

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика