Головна

Статті

Ігри та конкурси на мальчишник

Хто б що не говорив, але чоловіки завжди залишаються трохи дітьми. І коли збирається суто чоловіча компанія, повірте, їм не завжди хочеться обговорювати новинки автопрому або хвалитися неймовірними уловами. А якщо ще й привід підходящий – тут саме час для веселощів і відчайдушного «відриву». Найкращий приклад – майбутнє весілля друга.

Отож, ви плануєте чоловічу вечірку. За великим рахунком, неважливо, де провести мальчишник в Луцьку – головне, щоб зібралися ваші кращі друзі, а подія ця була щедрою, яскравою і незабутньою. Ось для чого і придумані різноманітні конкурси на мальчишник.

Рулетка

Чоловічі посиденьки без випивки бувають, але вкрай рідко. Швидше навпаки, основна мета присутніх - ґрунтовно прийняти на груди, а вже пригоди знайдуться самі. Якщо ви прихильник такої моделі, то можете пограти в алкогольну рулетку. Її можна купити або зробити самостійно. Сенс в тому, що по колу замість цифр розміщено написи: «п'ю, всі пропускають», «всі п'ють», «дві поспіль», «п'є другий праворуч» і так далі.

Інший варіант полягає в тому, що навколо рулетки розставлені стопки з різними напоями, а випити необхідно ту, на яку вкаже кулька. Коротше кажучи, і напитися можна з вигадкою, а щоб не наробити дурниць, організуйте свою зустріч подалі від чужих очей, в пригоді стануть дешеві готелі Луцька або вийнята квартира.

Шашки

Замість звичних шашок розставте на полі чарки з різними за кольором, але приблизно однаковими по міцності напоями, приміром, з горілкою і коньяком. І починайте звичайну гру з умовою, що побиту «шашку» треба випити. Підійде такий конкурс для мальчишника з невеликою кількістю запрошених. Хоча, якщо обзавестися достатньою кількістю інвентарю, можна грати на вибування і поборотися за звання гросмейстера. Щоправда, переможець навряд чи вже зможе брати участь у продовженні банкету.

Грати в шашки можна і таким незвичайним способом

Естафета

Ще один спосіб «нарізатися» з азартом, але, бажано, де-небудь на природі, оскільки доведеться трохи побігати. Присутні діляться на дві команди, перед якими на деякій відстані стоїть стіл з горілкою, чаркою і закускою. Перший учасник повинен підбігти до столу і налити в чарку, другий – випити її, третій – закусити, і так до спустошення пляшки. Команда, яка перша впорається з цією нелегкою справою, виграє.

Тест на алкоголь

Цей конкурс для мальчишника треба проводити в розпал веселощів, коли частина спиртних запасів успішно спустошена. Треба встати перед стіною або дошкою і фломастером накреслити лінію, яка показує, наскільки учасник оцінює свою тверезість. Чим вище лінія – тим він тверезіший. Але заковика в тому, що малювати треба, обернувшись до стіни спиною і креслити з самого низу, простягнувши руку між ногами. Зрозуміло, що кожен захоче провести лінію максимально високо, а що з цього вийде, рекомендуємо перевірити.

Телефонні перегони

Облаштуйте похилу поверхню, найпростіше трохи підняти стіл, підклавши під нього будь-які підручні засоби. Учасники ставлять свої телефони на старті в режимі «вібровиклику» і по дзвінку стежать, чий же гаджет першим добереться до умовного фінішу. Для більшого азарту, придумайте призовий фонд.

Прицільний удар

Підготуйте дощечки з вбитими в них наскрізь цвяхами. Гравцям до пояса прив'язується мотузка з яблуком, звисаючим на рівні колін. Завдання – першим наколоти яблуко на цвяхи. Особливо весело цей конкурс проводити десь у бані Луцька.

Мальчишник в сауні - це щось!

Чекаю на дитину

Ще один конкурс для лазні. На животи учасників приклеюються скотчем надуті повітряні кулі, а перед кожним з них розсипаються сірники. Завдання – першим зібрати всі сірники в коробку. Складати слід по одній, стежачи за тим, щоб кулька не луснула. Дуже корисне заняття для жениха, якому не завадить дізнатися, як почуватиметься його вагітна дружина.

Як би ви не святкували мальчишник, обов'язково слід випити за наречену, адже в недалекому майбутньому вона стане повноправним членом вашої компанії. І часто саме від жінки залежить, як будуть складатися ваші стосунки надалі. Можливо, для когось це остання чисто чоловіча вечірка, так зробіть її незабутньою!

 


ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2022 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика