Головна

Бізнес-зустрічі

Молодіжний відпочинокТури вихідного дняСвяткові заходиСімейний відпочинокДитячий відпочинокМальчишникСвяткування дня народження в Луцьку в 101км

Ділові заходи в "101" - запорука успіху і процвітання

Ділові заходи стали невід`ємною частиною сучасного бізнесу всіх рівнів. Причому організація подібних зустрічей розвинулася в самостійний напрям ділових послуг. Вона включає надання конференц-залів, бізнес-центрів, готелів, транспорту, харчування та відпочинку. Все це з високим рівнем обслуговування пропонує і комплекс .

Які ж цілі переслідують ділові переговори? Якщо коротко, то головні завдання, які повинні вирішитися при бізнес-зустрічі, це інформування з метою зміни поточної ситуації та налагодження ділових відносин. Мова йде про презентацію компанії, проекту, товару, звіти про виконані роботи та обговорення планів на майбутнє, домовленості про співпрацю і партнерство, інвестиції тощо.

В залежності від цілей розрізняються форми ділового спілкування. Наприклад, якщо виставка розрахована на зорове сприйняття готового продукту, то конференція в Луцьку дозволяє вислухати різні точки зору і поділитися власними напрацюваннями.

Бізнес-семінари

Це інформаційно-комунікаційний навчальний захід, учасники якого обговорюють повідомлення, доповіді певної тематики. Семінари можуть бути:

  • корпоративними – спрямовані на підвищення кваліфікації співробітників однієї компанії;
  • відкритими – на обговорення вузької теми запрошуються фахівці в даній сфері і всі, кому вона цікава.

Тренінги

Один або кілька тренінгів розраховані на короткострокове навчання учасників певним навичкам, знанням або їх тренування. Оскільки часу на такі заходи відводиться небагато, то тренінги прийнято переривати на обіди, фуршети, каву в сусідніх приміщеннях. Тому комплекс ідеально підходить для проведення подібних зустрічей.

Презентації

Ознайомлення громадськості з новими товарам, послугами, досягненнями, а також представлення нової компанії або її філії. Оскільки кількість гостей, найчастіше, не обмежується, захід проводиться в торгових центрах, на виставках, у ході інших громадських заходів.

Для організації презентації обов`язково розробляється сценарій, який враховує основні особливості новинки, проведення маркетингових та аналітичних досліджень.

Конференції

Конференція – це зустріч представників різний організацій, установ, компаній і країн, на якій вирішуються актуальні питання, відбувається обмін досвідом, виступають доповідачі і підводяться підсумки. Телекомунікаційні можливості дозволяють здійснювати конференції в Луцьку на відстані - так звані аудіо-та відеоконференції.

Успіх заходу в значній мірі залежить від його організації, включаючи вибір конференц-залу, чіткої роботи допоміжного та обслуговуючого персоналу, планування обідів та ін. Тому вибір місця дуже важливий. Не дарма комплекс 101 кілометр у Луцьку користується популярністю у ділових людей. Тут ідеально поєднується бізнес і відпочинок – зручний конференц-зал, сучасне технічне оснащення, підключення до інтернету плюс бізнес-ланч, готель, набір послуг для відпочинку та якісне обслуговування. Все це перетворить проведення конференції у Луцьку в справжнє задоволення, як для організаторів, так і для учасників, що в чималій мірі сприятиме позитивній репутації приймаючої сторони.

Круглі столи

Ця форма зустрічей практикується для спільного обговорення проблем, ситуацій і подій, значимих для різних кіл громадськості. На них запрошуються представники бізнесу, населення, науки, влади, ЗМІ. Часто спонсорами та організаторами круглих столів виступають комерційні структури, що сприятливо позначається на їхньому іміджі і служить своєрідною рекламою.

Корпоративи

Корпоративні вечірки – це свято, яке організовується для всього колективу. Завдяки таким неформальним зустрічам відбувається згуртування співробітників і керівництва компанії, більш близьке знайомство, що служить додатковою мотивацією в роботі.

Корпоративи не обмежуються виключно бенкетом. Спільне дозвілля також відіграє велику роль. Для цього проводяться різні спортивні заходи, змагання, культурні походи та екскурсії.

Іноді (в основному це стосується великих корпорацій) запрошуються клієнти та партнери фірми.

Але в будь-якому випадку застілля стає заключним акордом таких зустрічей. Співробітникам по силах організувати бенкет будь-якого рівня складності – від затишних посиденьок у невеликій компанії до офіційного святкування з повним обслуговуванням. Багате меню, відмінний сервіс, готовність підтримати будь-які ідеї і створити атмосферу свята задовольнять найвибагливіших гостей комплексу.

Крім названих вище, в діловому світі практикуються: конгреси, симпозіуми, форуми, з`їзди, прийоми, дні відкритих дверей, виставки, брифінги, прес-конференції та інші заходи, кожен з яких комплекс обслужить за найвищим класом. 

 


ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2022 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика