Головна

Статті

         
Статті
Що чекає туристів в Хургаді?

Купуючи тур у Єгипет, доведеться вибрати один з чотирьох курортів. В даному випадку слід розглянути таке місце для перебування, як Хургада. Треба сказати відразу, що це один з перших курортів, відкритих в країні, і орієнтований на зарубіжних туристів.

25.06.2018

Статті
Карпати - відмінне місце наодинці з природою

Карпати - гори, розташовані на заході України, туристичний, розважальний та оздоровчий курорт. Карпатська дуга наділила Україну особливим районом лісистих пагорбів з швидкоплинними річками. Це земля гуцулів, їх яскрава народна культура пронизана тоненькими селами, що тягнуться по широких долинах.

20.12.2017

Статті
Гарячі тури з Одеси до Єгипту

Це земля фараонів, пірамід і сфінксів. У Єгипті ви можете не тільки насолоджуватися сонцем, пляжем і морем в повній мірі, а й познайомитися із славетною теплотою і гостинністю єгиптян. Східна атмосфера робить кожне свято захоплюючим і унікальним.

06.12.2017

Статті
Активний відпочинок у Пекіні: поради туристам

У Пекіні є безліч історичних пам'яток, які ви повинні побачити. Але якщо хочете дізнатися, чим живе сучасний Китай, то необхідно провести активний день на свіжому повітрі.

11.04.2017

Статті
Альта Бадіа - розкішний гірськолижний курорт Італії

Альта Бадіа - чарівний гірськолижний курорт в італійському Південному Тіролі. Його адміністративна столиця - містечко Ла Вілла, що розташоване поруч з гірським плато у 2000 метрів заввишки.

28.12.2016

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика