Головна

Статті

Якому відпочинку віддають перевагу чоловіки

У період юнацтва хіба що стовідсоткові сором`язливі скромники проводять вільний час у стінах рідного дому. Всі інші потрапляють сюди в основному, щоб перекусити і виспатися. Це роки, наповнені всілякими яскравими і нерідко небезпечними пригодами. У гонитві за емоціями та драйвом молоді люди готові на безліч нерозважливих вчинків, якими потім пишаються все життя.

Нічого дивного – з дорослішанням молодечий запал поступово витісняється більш розміреним способом життя, бажанням стабільності і впевненості у завтрашньому дні. А після одруження місце кращих друзів міцно займає сім`я. Відповідно, змінюється і дозвілля. Якщо раніше для походу в 101 кілометр в Луцьку ціни не грали ніякого значення, то тепер багато витрат доводиться заздалегідь обговорювати з благовірною. Замість заповітних стрибків з парашутом батько сімейства статечно прогулюється в парку з дитиною, відвідує дитячі спектаклі і ранки, супроводжує дружину під час шопінгу. Так, напевно, і виник образ ледачого чоловіка в тапочках біля телевізора.

Якщо ви вірите в цей міф, то сильно помиляєтеся. Глибоко всередині кожного справжнього чоловіка живе мисливець, готовий вступити у бій з ведмедем, і відсутність таких на вулицях сучасних міст аніскільки не применшують реліктову тягу до екстриму. І як би їм не було добре і затишно зі своїми коханими, для справжнього відпочинку вони віддають перевагу все ж чоловічій компанії.

Зустрічі друзів

Випити по келиху пива в дружній компанії – це не привід ухилитися від домашніх обов`язків, як вважають деякі дружини. Насправді такі посиденьки дуже важливі для представників сильної статі, оскільки дозволяють максимально розслабитися, не контролюючи себе в темах і міцних виразах. Навіть спільний перегляд футбольного матчу проходить більш яскраво, адже немає потреби приховувати свої переживання, можна голосно кричати і коментувати усе, що відбувається на полі, при цьому всі інші ведуть себе таким же чином.

Не секрет, що чоловіки люблять поговорити про жінок – і своїх, і чужих. Ну як, скажіть, можна обговорити красиві груди Олі з сусіднього відділу в присутності дружини? А хочеться. Та й про своїх половинок є що розповісти. Всі чоловіки трохи хвальки, і цінності у них дещо відрізняються від жіночих. Тому для вашого ж спокою краще не чути ті компліменти, якими нагороджує вас чоловік перед своїми друзями.

Коли поруч немає дружини

Ще один привід для таких зустрічей – туга за холостяцьким життям. Згадуючи свої пікантні пригоди в готелі Луцька чи стосунки з іншими жінками, чоловік на деякий час звільняється від подружніх «ланцюгів» і повертається в молодість. Іноді такий ейфорійний стан спонукає до деяких дій, наприклад, флірту з симпатичною дівчиною за сусіднім столиком. Це той випадок, коли, скільки вовка не годуй, він все одно в ліс дивиться. Але не варто ображатися. У більшості далі ностальгії і легкого загравання справа не йде, і додому вони приходять до вас, коханих, цілком задоволені тим, що мають на даний момент.

Дорослі ігри

Заняття спортом також займають чималу частину чоловічого дозвілля. Але якщо походи у фітнес-зали призначені для підтримки себе у формі і милування перед дзеркалом, то для свята душі потрібен більш вибірковий підхід. Ви спостерігали за хлопцями, що грають у пейнтбол? Азарт, збудження, пристрасті, ризик – ось чого їм не вистачає в повсякденному житті. Саме екстремальні види спорту дозволяють чоловікові отримати позитивну дозу адреналіну, відчути себе воїнами і суперменами.

Більш спокійні і витримані типи віддають перевагу полюванню чи риболовлі, де за завзятість і терпіння належить приз у вигляді здобичі.

Найбільш простим, доступним і затребуваним в міських умовах залишається відвідування розважальних комплексів, таких як 101 кілометр в с.Піддубці, басейнів і атракціонів для дорослих.

Гонки на «залізних конях»

Крім того, чоловіки не проти сходити на концерт улюбленої групи або спортивний матч. Деякі захоплюються сучасним танцем. Випустити енергію дозволяють нічні ігри, типу «Енкаунтера», «Дозору» або гонки на ревучих мотоциклах.

І, тим не менш, відсоток тих, хто втілює свої бажання в реальність, не такий вже й високий. Так що, милі дами, можете спати спокійно. Скоріш за все, ваш чоловік не відмовиться від польоту на планері, якщо опиниться в потрібному місці в потрібний час. Але ось обтяжувати себе заради цього – навряд чи, якщо, звісно, парапланеризм не мрія всього його життя. Разом з тим, пам`ятайте про його тягу до свободи і дозволяйте іноді бути самим собою.

 


ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2021 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика