Головна

Статті

Вибираємо подарунок тещі на день народження

Майже щороку ми ламаємо голову над тим, що подарувати на день народження близькій людині. Ось добралися і до дня народження тещі.

Як на мене, вибрати подарунок для тещі нелегко. В першу чергу рекомендуємо подумати, які у вас з стосунки з мамою дружини, що у неї з почуттям гумору, скільки років виповнюється, скільки років знайомі. Ось від таких даних ми і будемо відштовхуватися.

«Традиційний» подарунок тещі

Якщо ви не так давно знайомі зі своєю тещею або не впевнені, що вона гідно оцінить жартівливий подарунок, то краще не ризикувати і купити щось з «класики». Що подарувати тещі на день народження в такому випадку? Ми не будемо повторюватися, пізніше у нас буде цікава стаття на тему «Подарунок мамі на день народження». Ось там і знайдете чимало корисних ідей, адже теща і є ваша друга мама!

Договір тещі і зятя

Жартівливий подарунок тещі

Анекдотів про зятя і тещу чимало. Якщо мама вашої дружини володіє хорошим почуттям гумору, то чому б не зробити і гумористичний подарунок. Тільки сподіваємося, що ви знаєте різницю між гумором, іронією і сарказмом. Так як 2 останні варіанти «з іншої опери»!

Все ж рекомендуємо використовувати подарунок-прикол як додатковий. Спочатку розіграйте їм маму своєї дружини, а після цього віддайте головний презент. І обов'язково узгодьте все заздалегідь зі своєю «другою половинкою». Це як мінімум ваша страховка, щоб не з’ясовувати потім відносини ще й з дружиною!

Від теорії переходимо до практики

Отже, що подарувати тещі на день народження, якщо хочете її розіграти? Ми вивчали довго Інтернет і виявилося, що цікавих варіантів не так вже й багато. Так що в першу чергу слід підключати свою фантазію і звички, хобі вашої тещі.

Сувеніри та приколи в магазинах. Є чимало Інтернет-магазинів з готовими товарами на тематику приколів. Вивчіть їх, може там і знайдете те, що вам потрібно. Кілька варіантів:

  • Консервовані шкарпетки з забавним написом.
  • Медалі, кубки, дипломи та інша сувенірна продукція. Наприклад, медаль з написом: «Золотій тещі».
  • Столовий набір, в який входить дірява ложка і зламана виделка. 

Коректор фігури

Фантазуємо самостійно. Щось порадити конкретне важко, так як все індивідуально. Можна роками думати, що подарувати тещі на день і як це забавно обіграти. Наприклад, подаруйте себе, так би мовити здайте зятя в оренду іменинниці на день хоча б! Нехай вона насолодиться можливістю робити з зятем все, що душа забажає!

Один із способів весело розіграти тещу на день народження, це вибрати невеликий за розміром подарунок, причому він може бути дорогим і очікуваним, той же смартфон. А ось з його упаковкою доведеться погратись. Наприклад, іменинниця отримає коробку від холодильника. Не полінуйтесь прикрасити її бантиком! Теща бачить велику коробку, трохи помучившись, розкриває її. А там записка, мовляв спочатку вирішив подарувати вам холодильник, але грошей вистачило, не встиг, передумав і т.п. і ще одна коробка в упаковці, наприклад, від пральної машинки. У ній знову записка і наступна коробка поменше. І так створюєте матрьошку з коробок. Скільки їх буде, вирішувати вам!

Величезна коробка для подарунка

Підведемо підсумки

Ще раз відзначимо, що наша стаття орієнтована на жартівливий подарунок. Один раз в житті можна привітати тещу, як-то з гумором і незвично. Але, при цьому без злого умислу. Також відзначимо, що чим старше люди, тим вони стають сентиментальнішими і образливими, тому після 50 років бажано не робити таких подарунків. Аналогічна порада стосується і ювілеїв.

Вдалих вам вітань і не забувайте ділитися з нами своїми прикладами та ідеями. Зробити це можна на сторінці відгуків. Ті, що нам сподобаються, будуть додані до статті.

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика