Головна

Новини та акції

Відкриття пам'ятника

РОЗВАГИ НА 101 КІЛОМЕТРІ
     
    Чотири роки тому невеличкий старенький будиночок у селі Піддубці Луцького району за незначну суму придбав бізнесмен з обласного центру Олег Зотов. Він заздалегідь виношував мрію побудувати тут комплекс розваг і відпочинку. Коли усе було зведено, довго не могли придумати йому назву. А потім господар запропонував: хай буде «-й кілометр», після чого і обґрунтував цю пропозицію    
     Роман ФЛІШАРОВСЬКИЙ

 

 
    
     У тутешніх місцях існує легенда, яка, щоправда, поки що історичного підтвердження не набула, про те, що у 1745 році Катерина ІІ (зрозуміло, що у той час ще не цариця Русі) мандрувала західними землями імперії. Болотиста місцевість, осіння мряка завадили подальшій її подорожі. Тоді вона вирішила зупинитись у постоялому дворі в Піддубцях, доки не була прокладена дорога до Луцька. Стверджують, що місцевий парубок полонив серце майбутньої імператриці й вона прогостювала тут до весни. А потім за її наказом упродовж подорожі будувались стовпи-знаки - «катериненські милі», які вказували ескорту безпечний і вірний шлях.

     Так ось, неподалік придбаного Олегом Зотовим будинку стояв дорожній знак « км», що означав віддаль від нього до Устилуга - до українсько-польського кордону. Це і підказало власнику комплексу дати йому таку назву.
     А минулої суботи у комплексі розваг і відпочинку відбулося театралізоване свято відкриття пам`ятника дорожньому знаку. Як і понад два з половиною століття тому, сюди у кареті прибула «Катерина ІІ». За сценарієм вона зачитала наказ про «впорядкування усього руху для коней конюхів. А біля в`їздів у села і виїздів з них ставити дерев`яні знаки». А потім «Катерина ІІ» перерізала червону стрічку, що засвідчило про відкриття пам`ятника дорожньому знаку « кілометр» і «меморіальної дошки», на якій описана легенда про її приїзд у Піддубці.
 

 

     Після цього господар цього закладу організував для нас невеличку екскурсію. Насамперед Олег Зотов, який з гордістю представився онуком колишнього начальника Луцької телефонно-телеграфної станції Миколи Зотова, розповів, що це - комплекс закритого типу. Тут проходять відзначення свят, урочистих подій, вечорниці, пікніки для тих людей, які на певний час замовили собі урочистості. Після зібрання запрошених гостей брама зачиняється і люди відпочивають, розважаються суто у своєму колі. До речі, відкривався цей комплекс 28 грудня 2006 року, коли у ньому святкував весілля громадянин Італії з українкою.
     Не може не вражати перелік послуг, який пропонується для тих, хто зібрався відпочити декілька годин чи навіть діб. Тут враховані побажання найвибагливіших клієнтів. Є ресторан, де можна замовити різноманітні гарячі й холодні страви, великий вибір алкогольних і безалкогольних напоїв, більярдна, спортзал з тренажерами, тенісний корт, інтернет-офіс, дитячий майданчик з атракціонами. А для тих, хто дружить з водою, - басейн з 28-градусною температурою, з протитечією, водяна гірка, тропічний дощ, душові кабіни, гідромасаж, сауна на дровах, солярій, римська баня. А ще, крім того, - настільні ігри в хокей, футбол, морський більярд, супутникове телебачення. Є тут бесідки з барбекю, мангалом, кострищем. Одне слово - усе, що душа забажає. Господар комплексу запевняє, що у нього ціни за організацію розваг і відпочинку не надто високі.

 


ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2022 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика