Головна

Статті

         
Статті
Ігри та конкурси на мальчишник

Хто б що не говорив, але чоловіки завжди залишаються трохи дітьми. І коли збирається суто чоловіча компанія, повірте, їм не завжди хочеться обговорювати новинки автопрому або хвалитися неймовірними уловами. А якщо ще й привід підходящий – тут саме час для веселощів і відчайдушного «відриву». Найкращий приклад – майбутнє весілля друга.

25.04.2015

Статті
Що відзначаємо в грудні

Ось і настав грудень – час підбиття підсумків року і підготовки до майбутніх звершень. Але, головне, це початок святкового сезону, який закінчиться тільки в січні.

11.11.2014

Статті
Що відзначаємо в листопаді

Листопад можна порівняти з пізнім вечором, часом тиші і відходу до сну. Дні стали помітно коротшими, дерева давно скинули листя і застигли в напівдрімоті, ранкові заморозки нагадують про наближення зими, а діти з нетерпінням чекають першого снігу. І нехай природа засинає, ми ж будемо готуватися до чергових свят!

03.11.2014

Статті
Що відзначаємо в жовтні

Жовтень – осінь золота! Наближаються холоди, але ще дарує погода кілька теплих днів, які в народі називають «Бабиним літом». Може, не дарма саме в перший день жовтня відзначається свято людей похилого віку.

20.10.2014

Статті
Що відзначаємо у вересні

Вересень закономірно асоціюється з початком навчального року і продовженням робочого після літніх відпусток. Водночас перший осінній місяць по праву вважається оксамитовим сезоном, адже поїздка на море у вересні порадує нітрохи не менше, ніж у жаркому серпні. Але якщо ваша заслужена відпустка вже відбулася, не варто засмучуватися, адже і відпочинок в Луцьку подарує чимало приємних моментів.

09.10.2014

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика