Головна

Статті

         
Статті
Більярд вісімка: вчимося грати

Більярд міцно зайняв своє місце в нашому житті. Якщо раніше він був доступний лише аристократам і професіоналам, то сьогодні потримати кий в руках може будь-хто. Але одна справа навчитися забивати кулі в лузу і інша – грати за правилами, розбиратися в нюансах, створювати складні комбінації і робити красиві удари, які заслуговують оплесків.

23.06.2015

Статті
Вчимося грати в американський більярд

Популярність більярду не згасає вже багато-багато років. Раніше це була гра виключно для заможних громадян, що пояснюється особливими вимогами до устаткування і аксесуарів. На щастя, сьогодні грати в пул може кожен бажаючий, досить відвідати 101 кілометр Піддубці або інший поважаючий себе і клієнтів заклад.

20.05.2015

Статті
Секрети вдалого мальчишника

Весілля, безумовно, одна з найзнаменніших подій для кожного. Підготовка до нього забирає чимало сил і нервів. Багатьом доведеться переглянути свій спосіб життя, змінювати звички, відмовлятися від частих зустрічей з друзями. Звичайно, змінити все одним махом після печатки в паспорті не вдасться, потрібен час, а от пом'якшити цей перехід зі стану «холостяк» в стан «одружений» можна. Для цього і придумали мальчишник.

30.04.2015

Статті
Ігри та конкурси на мальчишник

Хто б що не говорив, але чоловіки завжди залишаються трохи дітьми. І коли збирається суто чоловіча компанія, повірте, їм не завжди хочеться обговорювати новинки автопрому або хвалитися неймовірними уловами. А якщо ще й привід підходящий – тут саме час для веселощів і відчайдушного «відриву». Найкращий приклад – майбутнє весілля друга.

25.04.2015

Статті
Що відзначаємо в грудні

Ось і настав грудень – час підбиття підсумків року і підготовки до майбутніх звершень. Але, головне, це початок святкового сезону, який закінчиться тільки в січні.

11.11.2014

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика