Головна

Статті

         
Статті
Як навчитися грати в більярд

Навчитися грати в більярд може кожен, незалежно від віку, за умови, що у вас достатньо часу і терпіння. Перш, ніж звертатися до фахівця, необхідно освоїти елементарні основи гри, а саме: навчитися правильно стояти біля столу, ставити ногу, тримати кий, направляти удар, визначити своє прицільне око, вивчити правила, в кінці кінців.

02.09.2015

Статті
Правила і секрети гри в пул-9

Професіонали можуть багато розповісти про гру в більярд, а для новачків, які навчилися тільки прицільно «стріляти» кулями, буває складно розібратися в нюансах кожного різновиду цієї гри. Зараз похизуватися своєю майстерністю можна навіть у дешевих готелях Луцька, де встановлене відповідне обладнання, однак окрім поставленого удару слід розібратися у правилах. Дана стаття буде присвячена такому виду американського більярду, як більярд дев'ятка.

11.08.2015

Статті
Типи і види вудилищ

Проведення успішної риболовлі залежить від різних факторів, у першу чергу від використання якісних і правильних снастей. Тепер ринок просто наповнений різними видами вудок, тому новачкові знайти собі гарне вудилище буде дуже непростим завданням.

26.06.2015

Статті
Більярд вісімка: вчимося грати

Більярд міцно зайняв своє місце в нашому житті. Якщо раніше він був доступний лише аристократам і професіоналам, то сьогодні потримати кий в руках може будь-хто. Але одна справа навчитися забивати кулі в лузу і інша – грати за правилами, розбиратися в нюансах, створювати складні комбінації і робити красиві удари, які заслуговують оплесків.

23.06.2015

Статті
Вчимося грати в американський більярд

Популярність більярду не згасає вже багато-багато років. Раніше це була гра виключно для заможних громадян, що пояснюється особливими вимогами до устаткування і аксесуарів. На щастя, сьогодні грати в пул може кожен бажаючий, досить відвідати 101 кілометр Піддубці або інший поважаючий себе і клієнтів заклад.

20.05.2015

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика