Головна

Статті

         
Статті
Що відвідати, подорожуючи островом Родос?

Родос - один з найпопулярніших серед туристів грецьких островів. Він привертає увагу своїм мальовничим узбережжям, чудовою природою, різноманітними історичними пам'ятками.

31.03.2019

Статті
10 найфантастичніших місць Таїланду

Таїланд прекрасний у будь-яку пору року. Багато туристів роками мріють потрапити в цю країну, а приїхавши - просто завмирають від тутешньої краси, гостинних людей, незайманої природи, дивно красивих пейзажів.

26.03.2019

Статті
Без чого не обходиться жоден похід?

Останнім часом все більшої популярності набирає туризм - справжній туризм з похідною кухнею, з довгими переходами або з дослідженням місцевості навколо, а також з ночівлею в польових умовах.

14.03.2019

Статті
«Мертве море» в Залізному Порту: відпочинок з ефектом оздоровлення

Залізний порт - курортне селище на чорноморському узбережжі в Херсонщині. У 15 кілометрах від цього пункту розташована природна пам'ятка - гаряче джерело.

31.01.2019

Статті
Ресторани для корпоративу у Києві

Корпоративні заходи є важливою складовою в роботі більшості компаній. Для їх проведення необхідно вибрати зручне місце. Коли планується добре і весело відзначити корпоратив, вибір найчастіше робиться на користь ресторанів. Тут створена відмінна обстановка, готуються смачні страви, а також практикується уважне обслуговування.

14.09.2018

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика