Головна

Статті

         
Статті
Без чого не обходиться жоден похід?

Останнім часом все більшої популярності набирає туризм - справжній туризм з похідною кухнею, з довгими переходами або з дослідженням місцевості навколо, а також з ночівлею в польових умовах.

14.03.2019

Статті
«Мертве море» в Залізному Порту: відпочинок з ефектом оздоровлення

Залізний порт - курортне селище на чорноморському узбережжі в Херсонщині. У 15 кілометрах від цього пункту розташована природна пам'ятка - гаряче джерело.

31.01.2019

Статті
Ресторани для корпоративу у Києві

Корпоративні заходи є важливою складовою в роботі більшості компаній. Для їх проведення необхідно вибрати зручне місце. Коли планується добре і весело відзначити корпоратив, вибір найчастіше робиться на користь ресторанів. Тут створена відмінна обстановка, готуються смачні страви, а також практикується уважне обслуговування.

14.09.2018

Статті
Що чекає туристів в Хургаді?

Купуючи тур у Єгипет, доведеться вибрати один з чотирьох курортів. В даному випадку слід розглянути таке місце для перебування, як Хургада. Треба сказати відразу, що це один з перших курортів, відкритих в країні, і орієнтований на зарубіжних туристів.

25.06.2018

Статті
Карпати - відмінне місце наодинці з природою

Карпати - гори, розташовані на заході України, туристичний, розважальний та оздоровчий курорт. Карпатська дуга наділила Україну особливим районом лісистих пагорбів з швидкоплинними річками. Це земля гуцулів, їх яскрава народна культура пронизана тоненькими селами, що тягнуться по широких долинах.

20.12.2017

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика