Головна

Статті

         
Статті
Світязь: особливості пляжного відпочинку на Волині

Світязь - українське озеро, глибина якого досягає 58 метрів. Досить пристосоване місце для туристів, озеро розмістилося серед волинських лісів. Кожен літній сезон берега озера заполоняють відпочиваючі.

18.02.2013

Статті
Яким повинен бути розважальний комплекс

Походи в багатопрофільні і дуже сучасні розважальні комплекси з недавніх пір вважається улюбленим видом дозвілля для жителів великих міст. Всіх приваблюють зібрані воєдино магазини і бутіки, які знаходяться під одним дахом.

18.02.2013

Статті
Луцьк – серце Волині

Луцьк є одним з найдавніших міст України. Розташоване воно на березі річки Стир. Варто згадати, місто має статус пам'ятки архітектури державного, а також світового масштабу.

16.02.2013

Статті
Цікаво про Шацькі Озера

Всі без винятку люди, що планують поїздку на Шацькі озера або десь почули про них, уявляють це місце зовсім по-різному. Є і такі, що не мають чіткого уявлення, про що йдеться і яким хотілося б дізнатися про Шацькі озера докладніше.

15.02.2013

Статті
Статті Оптимізація СПА в заміському готельному комплексі

SPA-комплекс в заміському готельному комплексы являє собою широку інфраструктуру з різними підрозділами та з сегментами спеціального харчування. Звичайно, виділити в такий інфраструктурі пріоритетний сегмент складно, тому розглянемо кожен окремо.

11.02.2013

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика