Головна

Статті

         
Статті
Незвичайні міста на Землі

Всі ми любимо свою малу батьківщину. Велике місто або маленьке село однаково цінні для тих, хто в них народився. І куди б не занесло нас життя, лише рідна земля здатна повертати нам сили і дарувати спокійну впевненість у завтрашньому дні.

27.11.2013

Статті
Загадки доріг: пам’ятка автомандрівникам

Про погані місця на дорогах знає кожен водій, намагаючись проїхати небезпечну ділянку з максимальною обережністю. Біля деяких навіть офіційно встановлені попереджувальні знаки. Але, незважаючи на це, чортові місця автострад, регулярно збирають свою данину. Відразу зазначимо, що вирушаючи в тури вихідного дня на Західній Україні, ви можете бути спокійними – подорож принесе виключно позитивні враження. А ми розповімо про деякі дороги, де зайва пильність не завадить.

25.11.2013

Статті
Місця на Землі, в які краще не потрапляти

Завдяки мандрівникам ми дізнаємося про такі місця на планеті, описати які не приходить в голову навіть фантастам. Деякі з них викликають захоплення, але є й такі, куди потрапляти зовсім не хочеться. Про них розповідають моторошні легенди, тут відбуваються таємничі події, що часто несуть загибель усьому живому. Чому так відбувається, не знає ніхто. Правда, знаходяться любителі гострих відчуттів, які замість приємного відпочинку у Луцьку надають перевагу екстремальним ситуаціям. Але і їх спроби розгадати таємницю згубних місць поки не увінчалися успіхом.

24.11.2013

Статті
Слідами древніх цивілізацій

Як би не розвивалася наука, скільки б відкриттів не було зроблено, поклавши руку на серце, визнаємо – «білих» плям теж залишилося чимало. Але якщо рано чи пізно природні процеси знайдуть свої розгадки, щоб пояснити археологічні знахідки, доведеться відмовитися від деяких усталених в академічних колах постулатів. Адже розглядаючи ті ж піраміди Гізи, моноліти Стоунхенджа або золоті прикраси шумерів, якось мало віриться, що їх створили примітивні люди, які зовсім недавно покинули свої печери.

18.11.2013

Статті
Місця, які варто відвідати любителям загадок-2

Ми живемо в такий час, що самі здатні творити чудеса. Кожен день приносить нові відкриття, з неймовірною швидкістю розвиваються технології, вчені навчилися керувати мікросвітом, все більше дізнаються про Всесвіт. Здавалося б, місця для таємниць вже не залишилося. І все ж наша рідна планета наполегливо зберігає свої секрети, щоразу дивуючи парадоксами і нелогічністю, заводячи у безвихідь маститих академіків.

13.11.2013

Сторінки

 

ПослугиМіроприємстваБанкетні залиЦіниВідгукиНовини, АкціїСтаттіКонтактиПравила
2010-2020 Розважальний комплекс 101-й. Всі права застережено. При використанні інформація посилання на першоджерело обов`язкове.
Розробка сайту - 7 Red Lines
Яндекс.Метрика